Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Uludağ Üniversitesi Rektörü ve Bursalı İşadamları ÇOMÜ’yü Ziyaret Etti

Uludağ Üniversitesi Rektörü ve Bursalı İşadamları ÇOMÜ’yü Ziyaret Etti

Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mete Cengiz ve Bursalı İşadamları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir’i ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında üniversiteyi ve Çanakkale’yi gezen heyet, Dardanos Kampüsünde konakladı. Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir’le akşam yemeğinde bir araya gelen heyet, üniversiteyi yakından tanıma fırsatı buldu. Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir ziyaret sırasında konuklara üniversitenin gelişiminden ve gelecek yıllarda yapılacak çalışmalardan bahsederek, üniversite olarak girişimciliğe çok önem verdiklerinin altını çizdi ve Bursalı İşadamlarını başarı hikayelerini öğrencilerle paylaşmak üzere üniversiteye davet etti. Üniversitenin hızlı gelişiminden duydukları memnuniyeti dile getiren Bursa heyeti Çanakkale’ye, üniversiteye ve Dardanos Kampüsüne hayranlıklarını dile getirdi. Konuk heyet Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkını gezdikten sonra Çanakkale’den ayrıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir