Ümit Milli Kadın Basketbol Takımı’ndan Ziyaret Turu

11 Temmuz 2012

Güzelyalı’da kamp yapan Basketbol Ümit Milli Kadın Basketbol Takımı, Vali Güngör Azim Tuna ve Belediye Başkan Vekili Fatma Sağlam Olcayto’yu makamında ziyaret etti.

Güzelyalı’da 16-26 Ağustos tarihleri arasında Macaristan’ın Debrecen şehri yapılacak şampiyonaya hazırlanan milli takımdan menajer Abdullah Kutlu, oyuncular Emel Ecem Güler ve Rana Derin ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu Vali Güngör Azim Tuna ve Belediye Başkan Vekili Fatma Sağlam Olcaytu’yu ziyaret etti.

Vali Güngör Tuna, Milli Takım heyetini ve sporcularını Çanakkale’de ağırlamaktan mutlu olduğunu belirterek; “Son dönemde bazı şampiyonalara ev sahipliği yapmaya başladık. Bazen de şampiyonları misafir ediyoruz. Bunlar Çanakkale’nin tanıtımı için çok önemli. Çanakkale’nin milletimizin gönlünde ayrı bir yeri var. Çanakkale’nin başarıları var. Her fırsatta bunları anlatmaya çalışıyoruz. Burada verimli ve başarılı bir kamp geçirmenizi diliyorum” dedi.

Ziyaretin anısına milli basketbolcular, Vali Güngör Tuna ve Belediye Başkan Vekili Fatma Sağlam Olcaytu’ya Milli Takım forması hediye etti.

[Kaynak: Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir