Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Tiyatro Oyuncusu Müjdat Gezen Çanakkale’deydi

Ünlü Tiyatro Oyuncusu Müjdat Gezen Çanakkale’deydi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Atatürkçü Düşünce Topluluğu’nun davetlisi olarak Çanakkale’ye gelen ünlü tiyatro oyuncusu Müjdat Gezen, “Mustafa Kemalim” adlı oyunun sergilenmesinin ardından Troia Kültür Merkezi?nde bir söyleşi gerçekleştirdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Atatürkçü Düşünce Topluluğu’nun Çanakkale Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği etkinlikte, Müjdat Gezen Tiyatrosu tarafından “Mustafam Kemalim” adlı oyun Anafartalar Kampüsü Süleyman Demirel Konferans Salonu?nda sahnelendi. Büyük ilgi gören ve yaklaşık 2 saat süren oyunda Mustafa Kemal Atatürk?ün bir asker ve bir devlet adamı olarak başarıları anlatıldı. Oyundan sonra ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir’i de makamında ziyaret eden Müjdat Gezen daha sonra Troia Kültür Merkezi?nde öğrencilerle bir araya gelerek söyleşiye katıldı. Konuşmalarıyla seyircileri güldürerek hoş anlar geçirmesine sebep olan ünlü sanatçıya söyleşi sonunda günün anısına çeşitli hediyeler verildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir