Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ustaların Eserleri Seramik Müzesinde Sergileniyor…

Seramik ustalarını Çanakkale’de buluşturan Ustalarla Geleneksel Çanakkale Seramikleri Çalıştayı’nda üretilen seramik eserlerinin yer aldığı sergi, Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi’nde açıldı.

Ustalarla Geleneksel Çanakkale Seramikleri Çalıştayı Sergisi açılış törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, seramik sanatçıları ve davetliler katıldı. 2-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen çalıştayda seramik ustaları tarafından üretilen geleneksel ve modern tarzdaki seramik eserler kentlilerin beğenisine sunuldu. Sergiyi ilgi ile gezen Başkan Gökhan, eserler hakkında bilgi aldı. Sergide seramik ustaları ile bir araya gelen Başkan Gökhan, Çanakkale seramiği ve tarihi üzerine de sohbet etme fırsatı buldu. Usta ellerden çıkan eserlerin sergilendiği Ustalarla Geleneksel Çanakkale Seramikleri Çalıştayı Sergisi 13 Mayıs 2018 tarihine kadar Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesinde ziyarete açık olacak.

Filtreler:

Yorumunuz