Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Üstün Dökmen’le “Küçük Şeyler” Çanakkale’deydi

Üstün Dökmen’le “Küçük Şeyler” Çanakkale’deydi

Çanakkale Belediyesi yeni sezon kültür etkinlikleri 09 Ekim 2013 Çarşamba akşamı sahnelenen “Küçük Şeyler” adlı tiyatral gösteri ile açıldı. Uzun yıllar televizyonda “Küçük Şeyler” adlı programıyla izlediğimiz Üstün Dökmen, Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda Çanakkale ile buluştu.

Yaklaşık iki saat süren gösteri boyunca insan davranışları üzerine örnekler veren Dökmen, insanın en başta insan olduğu için değer görmesi gerektiği teması üzerinde durdu. Doğruluğundan emin olduğumuz bilgileri ne kadar araştırdığımız ve doğruyu neye göre kabul ettiğimiz üzerine örnekler vererek ve izleyiciyi anlatımlarına dahil ederek gösteriyi sürdüren Dökmen, sorgulama yönümüzü geliştirmeye dair bir gösteri sundu. Tiyatro Yeniden oyuncularının da canlandırmaları ile renklendirdiği gecenin sonunda, izleyenler arasında eşi Hale Gökhan ile birlikte bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan oyunculara çiçek takdim etti. Düşündüren ve güldüren oyundan, izleyenler oldukça memnun ayrıldı.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir