Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” Kursları Başladı

“Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” Kursları Başladı

Çanakkale’de kendi işini kurmak isteyenlere yönelik “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” kurs açılış töreni yapıldı.

Çanakkale’de kendi işini kurmak isteyenlere yönelik “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” kursları başladı. Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Vali Yardımcısı İzzet Ercan kursiyerlere yaptığı konuşmasında “Bu sizlere sağlanmış çok önemli bir imkan, burada aldığınız eğitim ile birer başarılı girişimci olmanızı temenni ediyorum. Biz Valilik olarak her zaman bu konuda arkanızdayız. Bu konuda karşınıza çıkabilecek sorunlarınız için kapımız daima sizlere açıktır” dedi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan ise kursa toplam 180 kişinin başvuru yaptığını ve eğitim için 25 kursiyer seçildiğini kaydederek; “Eğitim süresi 70 saat olacaktır. Eğitimi başarıyla tamamlayıp kendi işini kuran, KOSGEB’e yeni girişimcilik desteği kapsamında iş planını sunan ve planı kabul edilen girişimcilere destek sağlanacak. Ayrıca biz İŞKUR olarak işinizi kurduktan sonra da teşviklerimiz ile sizleri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir