Vaillant Üst Yönetimi, Tüketici Club Üyeleriyle Çanakkale’de Buluştu

19 Nisan 2011

Vaillant’ın Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın ve Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, Çanakkale’deki Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi.

Çanakkale’de Kolin Otel’de gerçekleşen toplantıda, Vaillant yöneticileri tüketicilerin ürünler ve hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerini dinleyerek yeni hizmetler hakkında bilgi verirken, tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan Tüketici Club üyeleri teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Vaillant’ın Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, tüketicilerin Vaillant ailesinin bir parçası olduğunu ve bu birlikteliği sağlamlaştırmak için Vaillant Tüketici Club çatısı altında pek çok etkinlik ve sürprizler hazırladıklarını dile getirdi. Tüketicilerin isteklerini değerlendirip ölçümler yaparak sürekli kendilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yürüttüklerini sözlerine ekleyen Grosser Vaillant’ın yüzde yüz müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak
gördüğünü, Vaillant Tüketici Club’ın da bu amaçla 1994 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Grosser, kulübün amacını; tüketiciyle Vaillant’ın daha çok kaynaşması, tüketici problemlerinin anında çözülmesi, tüketici haklarının Vaillant bünyesinde korunması, tüketiciye verilen hizmetlerin daha iyi analiz edilebilmesi, tüketicinin Vaillant’ın satış sonrası hizmet organizasyonundan en iyi şekilde yararlanması olarak ifade etti.

Toplantıda bir konuşma yapan Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın da kullanıcıların cihaz, yetkili satıcı ve satış sonrası hizmetlerle ilgili memnuniyetlerini ölçmek amacıyla Tüketici Club toplantılarının yapıldığını belirtip tüketicilerin Vaillant’tan beklentileri öğrenilerek geleceğe yönelik çalışmaların yönlendirildiğini ifade etti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir