Vali Ahmet Çınar, Bayramiç’te İncelemelerde Bulundu

28 Haziran 2014

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Bayramiç İlçesini ziyaret etti. Vali Ahmet Çınar’ı İlçe Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Belediye Başkanı Sadettin Arslan ve daire amirleri karşıladı.

Vali Ahmet Çınar önce 581 dönümlük birinci derece tarım arazisi olan Ziraat Bahçesini gezerek yerin durumu ile ilgili bilgi aldı. Bahçeyi arazi aracı ile gezen Vali Ahmet Çınar, Bayramiç Kaymakamı Kemal Kızılkaya ve Çanakkale Defterdarı Mustafa Işık’tan yerin son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Vali Ahmet Çınar daha sonra ilçe Kaymakamlığına geçerek burada İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı ve daire müdürleri ile bir süre görüştü.

Vali Ahmet Çınar daha sonra Alakeçi Köyü’ne giderek Mayıs ayında Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde askeri aracın uçuruma yuvarlanması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Halil Karataş’ın köyüne giderek şehit yakınlarını ziyaret edip şehit için okutulan mevlide katıldı.

Vali Ahmet Çınar daha sonra Koşuburnu, Sarıdüz, Türkmenli Köylerine geçerek vatandaşlarla bir araya geldi, köyler ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Buradan Tahsildaroğlu Süt Ürünleri fabrikasında incelemelerde bulunan Vali Ahmet Çınar incelemelerinin ardından ilçeden ayrıldı.

[canakkale.gov.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir