Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Ahmet Çınar Dernekleri Ziyaret Etti

Vali Ahmet Çınar Dernekleri Ziyaret Etti

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Özel Kalem Müdürü Mustafa Tan, İl Dermekler Müdürü Resul Karakurt, Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Necibe Kuşoğlu eşliğinde bazı derneklere ziyarette bulundu.

Ziyaretlerine ilk olarak Çanakkale Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile başlayan Vali Çınar, Dernek Başkanı Gülşen Uz ve Dernek üyeleri ile görüşmesinin ardından buradan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şube Başkanlığına geçti. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şube Başkanı Necdet Erdinç ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Vali Ahmet Çınar Dernek çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Türkiye Görme Engellileri Derneği Çanakkale Şubesini ziyaret etti. Türkiye Görme Engellileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı İbrahim Batdal ve dernek üyeleri ile bir süre görüşen Vali Ahmet Çınar’a Türkiye Görme Engellileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı İbrahim Batdal tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir