Vali Ahmet Çınar’dan MÜSİAD Ziyareti

18 Haziran 2014

Vali Ahmet Çınar, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale şubesine bir ziyarette bulundu. Şube Başkanı Ali Osman Yıldız ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Çanakkale ve güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu bildirildi.

MÜSİAD şube yönetim kurulu üyelerinin şehitlikler bölgesinde ve şehir merkezinde 100’ncü yıl dolayısı ile yapılması planlanan aktivitelerin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili fikirlerini sunduğu öğrenilen görüşmede ayrıca MÜSİAD üyelerinin yeni kurulan “Çanakkale savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı” konusunda bilgilendirildiği bildirildi. Çanakkale MÜSİAD üyelerinin bu bölgedeki yapılacak işlemlerin zaman kaybetmeksizin yapılması için yeni kurulan başkanlığın faydalı olacağı kanaatine vardıkları, şube başkanı Ali Osman Yıldız’ın şehir ekonomisi bakımından bu bölgedeki yapılacak hizmetlerden bütün ülke insanının faydalanacağını dile getirdiği belirtildi.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Ali Osman Yıldız; “Sayın Valimizden ayrıca Çanakkale için çok güzel projeleri olduğunu öğrendik. Şehrimiz için iyi hizmetler planlayan bir valimiz olması bizim için bir şanstır ve MÜSİAD olarak yapılacak olan hayırlı hizmetler konusunda her türlü desteğe hazırız” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir