Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Atalık’tan Gelibolu’daki Okullara İnceleme

Vali Atalık’tan Gelibolu’daki Okullara İnceleme

Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı ile birlikte Gelibolu ilçesinde incelemelerde bulundu.

Vali Abdülkadir Atalık ve beraberindeki heyet ilk olarak Kaymakamı Namık Kemal Nazlı?yı ziyaret etti. Burada Kaymakam Nazlı ile bir süre görüşen Vali Atalık, daha sonra Anafartalar İşitme Engelli İlköğretim okulunu, ardından da bu yıl yeni açılan Bağımsız Ana Okulunu ziyaret etti. Buradaki öğrenciler ile bir süre sohbet eden Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık?a minik öğrenciler yaptıkları resimleri hediye ettiler.

Okul çıkışında gazetecilerin ilçede meydana gelen intihar olayı hakkında sorularını cevaplandıran Vali Atalık, ?Buraya il Milli Eğitim Müdürü ile birlikte hem okulları, hem de çeşitli kurumları ziyarete geldik. Gelibolu?da üzücü bir olay yaşanmıştır. Yapılan spekülasyonlar doğru değildir. Doğru bilgi savcıdadır. Bizim aldığımız bilgi kadarıyla bu spekülasyonlara gerek yoktur. Bu geçimsizlik ve bir aile dramıdır? dedi.

Vali Atalık daha sonra, Yahya Çavuş Görme Engelliler İlköğretim Okulunu Kolordu ve belediyeyi ziyaret etti.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz