Vali Çınar, 174. Kuruluş Yıldönümünde PTT Heyetini Kabul Etti

23 Ekim 2014

PTT teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle PTT Başmüdürü Hüseyin Zengin ve beraberindekiler Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Vali Çınar’a nezaket ziyaretinde bulunan PTT Başmüdürü Zengin, “1840 yılından beri PTT teşkilatı müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu taşıyoruz. O günden beri gelişen değişen teknolojiyi kendine uyum sağlayarak hizmet vermektedir. Bugün baktığımız zaman Çanakkale’de 13’ü PTT Merkezi, 12’si şube 14 tanesi de acente olmak üzere toplam 39 işyeri, 215 personeli ve 39 aracımızla ilimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi verirken tüm merkezlerimizde 15 tane ATM kurduk. ATM’ler ile ilgili tüm bankaların para transferlerini çok rahat ve ucuz bir şekilde yapmalarına imkân sağlamış bulunmaktayız. PTT olarak; posta, banka ve lojistik alanlarında da hizmet veriyoruz. Her geçen gün kendini yenileyen ve bu sektörde 4100’ü aşkın online hizmet ağ yapısına sahip olup 5000’in üzerinde araç filosuyla 174 yıl önce değil kendini ispatlamış bir devlet kuruluşu olmanın da haklı gururunu taşıyoruz” dedi.

Vali Çınar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “PTT hep hayatımızın içinde oldu. Ahbap, aile, arkadaş başka da ihtiyaç olunan her durumda iletişim sağlama imkânını verdi. Herkesin gönlünde; şarkılara, türkülere de konu olmuş bir kurum. Çok eski oluşu, kurumsal geçmişi hafızalarımıza yansıması bu kuruma olan sempatisini kazandığını düşünüyorum. Böyle de devam edeceğe benziyor. Çağa, teknolojiye ayak uydurması kendisini hızlı bir şekilde yeniliyor olması da bu kurumun başarılı bir şekilde yönetildiğinin de bir göstergesi” dedi.

PTT Başmüdürü Zengin tarafından Vali Çınar’a 174. Yıl anısına özel pul koleksiyonu albümü hediye edildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir