Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Tuna, Ezine ve Bayramiç’teki Üreticilerin Sorunlarını Dinledi

Vali Tuna, Ezine ve Bayramiç’teki Üreticilerin Sorunlarını Dinledi

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen ve Borsa Meclis Başkanı Erol Özel ile birlikte Ezine ve Bayramiç ilçelerindeki üreticileri ziyaret etti.

İlk olarak Ezine Mecidiyeköy’de de süt ürünleri zeytin ve zeytinyağı üretimi yapan Kaşıkçıoğlu Gıda Tesislerini ziyaret eden Vali Güngör Azim Tuna ve beraberindekiler ardınran Çamlıca Süt ve Süt Ürünleri Tesisini gezdi. Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen ile beraber üreticilerin sorunlarını dinleyen Vali Güngör Azim Tuna, üreticilerin durumlarını Ticaret Borsası’ndan dinlediğini ve şimdi de yerinde gördüğünü belirtti. Üreticilerin işlerini iyi yaptığını kaydeden Vali Güngör Azim Tuna rekabetin yoğun olduğu piyasada bir yerlere gelmenin kolay olmadığına vurgu yaptı. Tahsildaroğlu Süt Ürünlerinin tesisini de ziyaret eden Vali Güngör Azim Tuna, Yönetim Kurulu Başkanı Selman Tahsildaroğlu ile incelemelerde bulundu. Selman Tahsildaroğlu’ndan tesisle ilgili bilgi alan Vali Güngör Azim Tuna daha sonra ilçeden ayrıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir