Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Vali Tuna: “GESTAŞ’ın Satılacağı Konusundaki Sözler Gerçeği Yansıtmıyor”

Vali Tuna: “GESTAŞ’ın Satılacağı Konusundaki Sözler Gerçeği Yansıtmıyor”

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından işletilen GESTAŞ’ın satılacağı konusunda yapılan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Bu konuda yapılan açıklamaları duyunca bende şaşırdım. Bu konuda bilgisi olan kişi benim. Benim bile bundan haberim yokken, birilerinin bu konuda açıklama yapması gerçekten ilginç” dedi.

Çanakkale Valisi Tuna, basın mensuplarının “Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, İl Özel İl İdare Müdürlüğü tarafından işletilen GESTAŞ’ın satılacağını söylüyor. Bu konuda neler söylemek istersiniz?” sorusuna ilginç açıklamalarda bulundu. Vali Tuna, GESTAŞ’ın Çanakkale Boğazı ile adalar hattı dışında Güney Marmara’da da başarılı bir şekilde hizmet verdiğini belirterek, “Bu konuda bir polemiğe girmek istemem. Ancak bu açıklamayı yapanların bu sözleri söylemeden önce araştırması ve bu yerin başında olan bizlere sorması uygun olurdu. Ben vali olarak bu konuda şuan için böyle bir şeyin olmadığını açıkça buradan söylüyorum. Bu konuda bizlere bir teklif de gelmedi. Eğer bu konuda bir teklif gelirse İl Genel Meclisi’nde bu teklif konuşulur, tartışılır ve görüşler bildirilir. Bu konuda da ortada birşey yokken bu sözlerin söylenmesi bizlere de ilginç geldi” dedi.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir