Vali Tuna Halk Gününde Vatandaşları Dinledi

11 Ağustos 2012

Valilik Toplantı Salonunda vatandaşları kabul eden Vali Güngör Azim Tuna, vatandaşların her biriyle ayrı ayrı görüşerek sorunlarını dinledi.

İş, sağlık, eğitim, yardım, konut ihtiyaçlarının yanı sıra özel sorunlarını da dile getiren vatandaşlarla yakından ilgilenen Vali Güngör Azim Tuna, taleplerin takipçisi olduğunu dile getirdi. Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünden yetkililerin de bulunduğu Halk Gününde vatandaşlar talep ve sorunlarını doğrudan yetkililere aktarma imkanı buldu.

Halk Gününde 100’e yakın vatandaşla görüşen Vali Güngör Azim Tuna, Halk Günlerinin belli periyodlarla devam edeceğini ve vatandaşın birinci, derecede yetkili kişilere taleplerini ileterek sorunlarını çözüme fırsatı yakalayacağını belirtti.

Vali Güngör Azim Tuna; “Gerek köy gerek ilçe ziyaretleriyle vatandaşlarımızla değişik vesilelerle bir arada oluyoruz. Bugün de, başta basın aracılığıyla yapılan duyurularla bizlere ulaşamayan vatandaşlarımıza ulaşarak sorunlarını dinliyoruz. Vatandaş odaklı yönetim anlayışının gereği olarak daha fazla kişiye ulaşıp daha kaliteli hizmet sunmak öncelikli amacımızdır.” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir