Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Yardımcısı Yıldızer, Terzioğlu Vakıf Başkanlığı’ndan Ayrıldı

Vali Yardımcısı Yıldızer, Terzioğlu Vakıf Başkanlığı’ndan Ayrıldı

Çanakkale Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, yaklaşık 1 yıldır yürüttüğü Hüseyin Akif Terzioğlu Vakfı Başkanlığı’ndan kendi taktiriyle ayrılma kararı aldı.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret ederek ayrılma kararını açıklayan Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer bundan sonraki yönetime başarılar diledi. Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna da yaptığı açıklamada Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer’in yaklaşık bir yıldır başarılı bir şekilde Hüseyin Akif Terzioğlu Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğünü belirterek, “Vali yardımcımız kendi takdiriyle çekilme kararı almıştır. Kendisine Vakıftaki başkanlığı süresince yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve yönetimindeki göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte de daha şeffaf, kamu oyunun beklentilerini karşılayan ve cevaplayan, özverili bir çalışma devam edecektir. Bundan sonra Çanakkale Valisi olarak Başkanlığını sürdüreceğim Hüseyin Akif Terzioğlu Vakfı’nı en iyi şekilde hep birlikte yöneteceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir