Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vatandaşların Fıskiye Tepkisi

Vatandaşların Fıskiye Tepkisi

Çanakkale’de yeniden düzenleme çalışmaları yapılan iskele meydanında arabalı vapur iskelesi karşısındaki bölüme yapılan fıskiyeler vatandaşların tepkisini çekiyor.

Fıskiyenin bulunduğu bölümün kötü bir görünüme sahip olduğunu belirten vatandaşlar, “Daha önce saksı şeklinde bir havuzumuz vardı. Bundan kurtulmak için yıllarca bekledik. Sonunda düzenleme çalışmaları kapsamında bundan kurtulduk. Şimdi de başımıza bu fıskiye çıktı. Bu alanda kötü bir görünüme sahip fıskiyenin etrafı tamamen açık olduğu için sular etrafa yayılıyor. Ayrıca fıskiyenin bazı bölümleri çalışıp, bazıları çalışmıyor. Üzerine konulan taşlar da emanet gibi duruyor ve görüntü kirliliğine sebep oluyor. Güzel bir görünüme kavuşan iskele meydanına yakışmayan bu bölümün buradan kaldırılmasını ve yerine çiçeklik benzeri bir şey yapılmasını istiyoruz. Bu bölüm bu alanın güzelliğini bozuyor” dedi.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir