Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
VII. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi: ‘Hayırseverlik’

VII. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi: ‘Hayırseverlik’

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin öncülüğünde gerçekleştirilen “7. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi” 3-5 Aralık 2010 tarihlerinde Çanakkale’de yapılacak.

Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan üniversite yetkilileri 3 Aralık Cuma günü saat 09.30?da Terzioğlu Kampüsü Sevim Buluç Oditoryumunda Yrd. Doç. Dr. Ayten Akatay, Biga İ.İ.B.F Dekanı Prof. Dr. A. Kazım Kirtiş, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale valisi Abdulkadir Atalık?ın açılış konuşmaları ile başlayacak kongrenin açılış panelinin de “STK’ların Hayırseverlik Misyonları” olarak belirlendiği ifade edildi. 5 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek kongrenin kapanış panelinin de ?Yerelden Küresele STK?lar ve Etkinlikleri? olacağını açıklayan yetkililer, 3 gün sürecek kongreye yerli ve yabancı çok sayıda konuğun katılacağını söylediler.

VII. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi programı için tıklayın.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir