Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Yalı Hanı’nda Tavla Şampiyonası

Yalı Hanı’nda Tavla Şampiyonası

Fetvane sokakla özdeşleşmiş olan Yalı Hanı’nda tavla şampiyonası heyecanı başlıyor.

26 Şubat-10 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvaya kayıtlar başladı. 21 Şubat tarihine kadar sürecek kayıtlar, her gün saat 13.00 ile 20.00 arasında Yalı Hanı’nda gerçekleştirilecek. Kayıtlar bizzat ya da temsilci yoluyla, kimlik ve 10 lira kayıt ücretiyle birlikte yapılacak. Şampiyona ile ilgili yapılan bilgilendirmede; “Şampiyonaya 18 yaşından büyük olan herkes katılabilecek. Kadın ve erkek kategori ayrımı olmayıp karşılaşmalar tek kategoride yapılacak. Karşılaşmalar Cumartesi-Pazar günleri 16.00-18.00 saatleri arasında; diğer günler 18.30- 20.00 saatleri arasında yapılacak. Bu saatler arasında karşılaşma yerinde bulunmayan yarışmacı elenmiş sayılacaktır. Eşleşmeler kura ile belirlenecek. Yarışmacılar karşılaşmalara kimlikleriyle gelecek, yerine başka birini oynatamayacak. Karşılaşmalar 5 sayı üzerinden oynanacak, zar atışları fincanla yapılacak. Karşılaşma esnasında sigara, puro,pipo,içki içilmeyecektir. Karşılaşmayı yarıda bırakan yarışmacı elenecektir. Birinciye 400, ikinciye 200, üçüncüye 100 ve dördüncüye 50 lira para armağanı verilecek. İlk sekize kalan yarışmacılara ayrıca çeşitli armağanlar verilecek” denildi.

Öte yandan karşılaşma fikstürü 22 Şubat saat 18.00’da Yalı Hanı’nda katılımcılar huzurunda kura çekimiyle belirlenecek. Fikstür ve karşılaşma sonuçları Yalı Hanı’nda duyuru panolarında ilan edilecek.

Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir