Yaşamı İşitmeye Hazır Mısınız?

26 Eylül 2019
19:30
Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi
Konferans

Çanakkale; alanında sevilen ve önde gelen değerli bilim insanı Prof. Dr. Üstün Dökmen ile buluşmaya hazırlanıyor.

Psikolog, televizyon programcısı, eğitimci ve yazar Dökmen bir konferans vermek üzere Çanakkale’ye geliyor. Yıllardan beri hazırlayıp sunduğu renkli televizyon programları ve katıldığı sayısız tartışma programıyla gündemde olan Dökmen; bu defa sahnede bir sürprizle karşımızda olacak. Çanakkalelilerin sevgisini ve ilgisini kazanan, kentin adeta bir simgesi haline gelen Çanakkale Barış Korosu; sezona Prof. Dr. Üstün Dökmen sürprizi ile başlıyor. Farklı yaş ve mesleklerde insanlardan oluşan ve bu yıl altıncı yaşına giren Çanakkale Barış Korosu; çok değerli bilim insanını ağırlayacak.
“Toplumsal temelde, birlikte şarkı söyleme kültürünün yaygınlaşmasını sağlamayı” hedefleyen ve bu hedefini çocuk şarkılarıyla yapmayı isteyen koro; tüm Çanakkalelileri bu eşsiz deneyime katılmaya davet ediyor. 26 Eylül Perşembe günü saat 19:30’da yapılacak etkinlik hakkında verilen bilgide; “Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğe gelin hep beraber; “Ben, Sen, Biz“ anlayışı ile yeniden bir araya gelelim. Konferans ücretsizdir. Ancak koltuk sayısı sınırlı olduğundan; daha önceden temin edilecek davetiye ile giriş yapılacaktır. Bilgi için 05368591347” denildi.

 

Yorumlar...
  • Çanakkale İçinde
    20/09/2019 18:02

    Çok teşekkürler, düzelttik...

  • Tayfur ceker
    20/09/2019 17:53

    Üstün gökmen hocanın konuşması icin davetiye alinmasi icin yazdiginiz cep numarasında rakam eksiktir. Bir tane eksiktir Bilginize

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir