Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yaz Konserleri Sema Moritz Konseriyle Sona Erdi

Yaz Konserleri Sema Moritz Konseriyle Sona Erdi

Çanakkale Belediyesi tarafından haziran ayı boyunca cumartesi akşamları gerçekleştirilen Yaz Konserleri Sema Moritz konseriyle sona erdi.

29 Haziran 2013 tarihine Özgürlük Parkı’nda sahne alan Sema Moritz 1920 ve 30’lu yılların sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahneye hayranlarının arasından yürüyerek çıkan ve ilk şarkısını dinleyenlerin arasında seslendiren Sanatçı, konser boyunca seslendirdiği şarkılar ile dinleyenlere keyifli bir gece yaşattı.

Çanakkale’yi çok beğendiğini ve burada bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Sema Moritz ve orkestra arkadaşları, sergiledikleri başarılı performans ile Çanakkaleli müzikseverlerden tam not aldı.

Haziran ayı boyunca cumartesi akşamları Özgürlük Parkı’nda düzenlenen Yaz Konserleri kapsamında Özdemir Erdoğan, Doğan Canku, Ahu Sağlam ve Sema Moritz Çanakkale ile buluştu ve müzik dolu geceler yaşandı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir