Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yazar ve Sanatçı Evi’nde Yaz Kursları Devam Ediyor

Yazar ve Sanatçı Evi’nde Yaz Kursları Devam Ediyor

Çanakkale?de kent halkının sanata olan ilgisini arttırmak ve zamanlarını verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla hizmet veren ?Yazar ve Sanatçı Evi?nde yaz kursları devam ediyor.

Yaz kursları kapsamında Çini ve Resim alanında kentliye hizmet veren Yazar ve Sanatçı Evi?ne büyük ilginin olduğunu belirten yetkililer, ?Çini ve resim alanındaki kurslarımız büyük ilgi görüyor. Alanlarında profesyonel eğitmenler tarafından verilen kurslarda resim bölümünde Ressam Vahid Novruzov, Çini alanında ise uzman Gamze Yüksel eğitmenlik yapıyor. Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan yaz kurslarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da yoğun ilgi gösteriyor. Yeni dönem kurs kayıtlarımız ise Eylül ayında başlayacak? dedi.

İHA

Yorumlar

İlker Özer (03/08/2009 12:29)

Yeni dönem kurs kayıtlarının eylül ayında başlıyacağını yazmışsınız , üniversiteninde eylül sonu gibi döneme başlıyacağını biliyoruz , öğrencilerinde şehirde bulunduğu tarihlerde bu tür kursların devamı gelecek mi acaba ?

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir