Yeni Çan Birlik Minibüsçüler Kooperatifi, Çanlı Yolcuların Çanakkale’deki Sıkıntılarını Dile Getirdi

08 Ağustos 2011

Çan – Çanakkale ve Çan – Biga arasında yolcu taşımacılığı yapan Sınırlı Sorumlu 10 Nolu Yeni Çan Birlik Minibüsçüler Kooperatifi, Çanlı yolcuların Çanakkale’de yaşadıkları sıkıntılar ile ilgili açıklamada bulundu.

S.S. 10 No’lu Yeni Çan Birlik Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Hikmet Önder ve Başkan Yardımcısı Ramazan Kahraman, Çanlı yolcuların Çanakkale otogarında yaşadıkları sıkıntılarla ilgili olarak yaptıkla açıklamada, Çanakkale’de yeni açılan Otogardan servis kaldırmalarının şu aşamada mümkün olmadığını, bunun büyük bir ekonomik yük olacağını söyledi. Yeni Çan Birlik Minibüsçüler Kooperatifi yöneticileri, ancak belirli saatlerde minibüslerinin eski otogarın önüne gittiğini ve buradan da Çan’a kalktığını kaydetti.

Yeni Çan Birlik Minibüsçüler Kooperatifi yöneticileri, Çan’dan sabah 06.30, 07.00 ve 07.30’da kalkan minibüslerin eski otogarın önüne gittiğini, Çanakkale’den 06.45 ve 07.45’de kalkan minibüslerin de eski otogarın önünden Çan yolcularını aldıkları açıkladı. Önder ve Kahraman, Çan’dan 18.30’da ve 19.30’da kalkan minibüslerin de Çanakkale içine girdiklerini belirtti.

Çan-Çanakkale ve Çan-Biga arasında hizmet verdiklerini belirten Yeni Çan Birlik Kooperatifi yöneticileri, Çanakkale yeni otogarında bir takım sıkıntıların yaşandığını ifade ederek, “Ancak, bu sıkıntılar zamanla aşılacak. Çanakkale’den Çan’a gelişte yer ayrılmamakta. Bu da zorunluluktan kaynaklanıyor” dedi.

53 minibüsle Çan halkına hizmet için var olduklarını belirten yöneticiler, vatandaşların her türlü şikayetlerine kulak verdiklerini ve düzeltilmesi için çaba sarf edeceklerini de sözlerine ekledi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir