Yeni Hal Binasında Çalışmalar Sürüyor

07 Şubat 2017

İsmetpaşa Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde yaklaşık 10 bin m2 parsel alanına sahip Yaş Sebze ve Meyve Hali Projesinin inşaat faaliyetleri devam ediyor.

Olumsuz hava koşullarından dolayı çalışmaların kısmen yavaşladığı projede faaliyetler yeniden tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda, idari bina inşaatı, çevre duvarı yapımı, mantolama, sıva, şap, tesisat ve elektrik işleri gibi teknik faaliyetler yürütülüyor. Çalışmaları yüzde 60 seviyesinde olan Projenin yaklaşık üç ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Yaş Sebze ve Meyve Hali Projesi hakkında;
30 adet satış birimini barındıran ve yaklaşık 5 bin m2 kapalı alana sahip projede, bilgi işletim sistemi, ağırlık kontrol ünitesi, güvenlik sistemi gibi teknolojik ünitelerin yanı sıra hal personelinin ve dışarıdan gelen vatandaşların da faydalanabileceği bir idari bina tasarlanmıştır. Hal binası içerisindeki her bir birim 130 m2 kapalı depo alanı ve 20 m2 ofis alanı olarak projelendirilmiştir. Yaş Sebze ve Meyve Hali inşaatı tamamlandığında, günümüz koşullarına uygun, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda kolaylıkla erişim sağlanabilecek bir noktada hizmet vermeye başlayacaktır.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir