Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yeni Kardeş Kent Elçisi Rıza Baysal Görevine Başlıyor

Yeni Kardeş Kent Elçisi Rıza Baysal Görevine Başlıyor

Ekim ayında Almanya’nın Osnabrück Elçisi Melek Akbay’dan elçilik görevini devralacak olan Çanakkale’nin yeni Osnabrück Elçisi Rıza Baysal ile Osnabrück Kenti Çanakkale Elçisi Johanna Schlottke, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Gökhan, yeni elçi Rıza Baysal’ın görevini en iyi şekilde yapacağına olan inancını dile getirerek kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Rıza Baysal da kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için bütün enerjisini sarfedeceğini ve Osnabrück ile Çanakkale kentleri arasındaki sağlam dostluk ilişkilerini bir adım daha ileri götüreceğini vurguladı. Osnabrück Kenti Çanakkale Elçisi Johanna Schlottke ise Onabrück Kent Elçiliğini devralacak Rıza Baysal ile 2005 yılından bu yana uyum içersinde süren karşılıklı elçi değişimini ve ortak çalışmaları kuvvetlendirerek devam ettireceklerini dile getirdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir