Yeni Vali ÇTSO’nun Projelerini Değerlendirdi

11 Aralık 2015

Çanakkale Valisi Hamza Erkal ÇTSO ’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. 2 saat süren görüşmede ÇTSO’nun eski Çanakkale projeleri Vali Erkal’a sunuldu.
Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Kansu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Selçuk Erdoğan, Emin Bacak, Fatih İş, İbrahim Gürbüz, Murat Aydoğdu ve Genel Sekreter Sema Sandal katıldılar.
Toplantıda, Vali Erkal Çanakkale TSO’nun projeleri hakkında bilgi alarak fizibilite dosyalarını inceledi ve Çanakkale Yat Limanı, Lapseki Yat Limanı ve Balıkçı Barınağı, Çanakkale Kruvaziyer İskelesi Projesi, Ezine Gıda İhtisas OSB, Çanakkale Küçük Ölçekli Sanayi Sitesi, Çanakkale Fuar Merkezi, Ayvacıkaltı Ulaşım İskelesi, Akbaş-Karacaören İskelesi, Çanakkale Havaalanı, Mania sorunu, Deniz Uçağı konuları üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.
Kaçak göçmen sorunun da görüşüldüğü toplantıda kaçak göçmenler ve şehrin asayişi ile ilgili bilgi veren Vali Erkal, yasadışı mülteci göçü konusunda gereken önlemlerin güvenlik güçleri tarafından alındığını ve önemli yol kat edildiğini söyledi. Görüşmenin sonunda Vali Hamza Erkal ilin gelişimine ve sorunların çözümüne yönelik böyle önemli projeleri sahiplendiği için ÇTSO Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Toplantı en kısa zamanda yeniden bir araya gelmek dileğiyle sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir