Yenice Meslek Yüksekokulu'nda Bahar Şenliği Coşkusu

Yenice Meslek Yüksekokulu'nda Bahar Şenliği Coşkusu
17 Mayıs 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Yenice Meslek Yüksek Okulu Kültür ve Sanat Topluluğu (KST) tarafından ?Geleneksel Bahar Şenliği? düzenlendi.

Her yıl düzenlenen ?Yenice Meslek Yüksekokulu Bahar Şenlikleri? bu yılda birbirinden güzel ve eğlenceli organizasyonla gerçekleştirildi. Bu yıl sekizincisi düzenlenen bahar şenliğine her zaman olduğu gibi Yenice MYO Mezunlar Birliği?nin organizasyonu ile geçmiş yıllarda mezun olan öğrenciler de katıldı. Birbirinden ilginç eğlenceli ve coşkulu aktivitelerden oluşan şenliklerde öğrenciler doyasıya eğlendi. Etkinlik kapsamında Kültür ve Sanat Topluluğu tarafından mezun öğrencilere okul bahçesinde kahvaltı ikram edildi. Kahvaltının ardından program, yıl içerisinden çeşitli aktivitelerde başarılı olan öğrencilere, öğretim görevlilerine ve okula destek olan esnaflara ödüllerinin verilmesi ile başladı. Ödül törenin ardından KST Dans Grubu ve Halk Oyunları Ekibi gösterilerini sundu. Gösterilerden sonra öğrenciler arasında Yenice MYO?ya özel geleneksel ?Antik Çağ Olimpiyatları? düzenlendi. Antik Çağ Olimpiyatları kapsamında halat çekme, yoğurt yeme, kaşıkla yumurta taşıma ve çuvalla yarış gibi birbirinden ilginç ve eğlenceli yarışmalar yapıldı. Yarışmaların ardından dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Kültür ve Sanat Topluluğu Danışmanı Gülcan Kandemir ve Başkanı Ercan Ertan?ın organize ettiği şenlik KST müzik grubunun konseri ile son buldu.

İHA

Yorumlar...
  • ÇAĞLAR YAŞAR
    19/05/2009 22:26

    Öncelikjle gülcan hocam sizin ellerinizden ercancım seninde yanaklarından öperim.Orda olmayı çok isterdim ama iş gereği gelemedim ve çok üzüldüm.Ben inanıyorum ki şenlik çok güzel olmuştur heyecanlı geçmiştir zaten Gülcan Hocamızın olduğu yerde basit bişey olmaz yanında Ercan gibi başarılı bir arkadaşımızın olması herşeyi güzelleştirmiştir.Aslında benim merak ettiğim neden şenlikler 1 gün sürdü.Hocam sizi seviyoruz inşallah seneye kesin olarak ordayız.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir