Yenice MYO Genç Girişimciler Topluluğu’nun Kariyer Gününe Büyük İlgi

18 Aralık 2010

Yenice MYO  Genç Girişimciler Topluluğu  “Yenice?de Kariyer Günleri”  adlı  etkinliğe imza attı.

Topluluk genel Başkanı  Bekir Yıldırım Genel Başkan yardımcısı Bircan İrten  BESYO  Başkanı Cenk Bozkurt?ta  ve  Disiplin Kurulu Başkanı  Erkan Bilgi?nin  bulunduğu etkinlik   de yüksek  motivasyon  icra edildi.

Açılış konuşmasını yapan Yenice  GGT  Başkanı Yasemin Çetinkaya  ?kariyer günü  gibi önemli bir etkinliğin yapmanın gururunu yaşıyorum? dedi.

Kariyer günü etkinliği kapsamında    Pizza  Tomato Francihes sorumlusu  Muzaffer  Dönmez, e- ticaret uzmanı  Halim Öztürk  ve Çanakkale’nin  kadın girişimcilerinden  Berrin Kaygı  konuşmacı olarak katıldı.

Muzaffer Dönmez  “francihes sisteminde girişimcinin işinin başında olmasını istiyoruz, girişimci  umudunu kaybetmeden  çarenin  kendinde  olduğunu bilmelidir” diyerek bu konunun altını çizdi.

E – ticaret uzmanı Halim Öztürk  dijital pazarlamanın  faydalarından  ve ithalat  konularına değindi.  Çanakkaleli kadın girişimci  Berrin Kaygı kadın olmanın zorluklarıyla  kariyer öyküsünü  girişimci adaylarıyla paylaştı.  Etkinlik sonunda Yenice MYO  Genç Girişimciler Topluluğu   Başkanı Yasemin Çetinkaya  ikinci Başkan Ercan Özdemir ve Başkan Yardımcısı Öykü Gündüz konuklara plaket  takdimini  gerçekleştirdi. Etkinlik hatıra fotoğraflarıyla noktalandı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir