Yenice Özel Eğitim Merkezi’nin Protokolü İmzalandı

07 Aralık 2016

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice ilçesinde ziyaretlerde bulundu. 6 Aralık Salı günü yapılan ziyarette Yenice Belediyesine ait olan bir binanın özel eğitim öğrencilerinin eğitim görmeleri için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilerek Özel Eğitim Merkezi haline getirilmesi konusunda protokol imzalandı.

YENİCE İLÇE MİLLi EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL BAYKAL’A ZİYARET
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Şube Müdürleri Işıl Korkmaz ve Önder Yılmaz ile birlikte görevine yeni başlayan Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

YENİCE MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ ZİYARETİ
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Işıl Korkmaz ve Önder Yılmaz, Yenice Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdi. Öğretmenlerle toplantı yaptıktan sonra atölyeleri gezen yöneticiler, öğrenciler tarafından yapılan çalışmaları yerinde görerek öğrencilerle çalışmalar hakkında sohbet etti.

YENİCE BELEDİYESİ ANAOKULU ZİYARETİ
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Yenice Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Işıl Korkmaz ve Önder Yılmaz Yenice Belediyesi Anaokulunu ziyaret etti. Miniklerle bir süre sohbet eden heyet, oyuncak dağıttılar.

KALKIM ORTAOKULU ZİYARETİ
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Baykal ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Önder Yılmaz ile birlikte Kalkım Ortaokulunu ziyaret etti. Öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya geldikten sonra sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okul ziyaretinden sonra Destekleme ve Yetiştirme Kursları ziyaret edildi.

AKÇAKOYUN YATILI BÖLGE ORTAOKULU ZİYARETİ
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Baykal ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Önder Yılmaz ile birlikte Yenice Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdi.
Öğrencilerin el emekleriyle yaptığı “Ecdada Vefa ve Doğa Projesi Seramik Rölyef” açılışını gerçekleştiren Memiş ve beraberindekiler akşam yemeğine kalarak, akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Heyet daha sonra kız ve erkek öğrenci pansiyonlarını ziyaret etti.

MEMİŞ, YENİCE’DEKİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Memiş, Yenice ziyareti kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Baykal, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Önder Yılmaz ile birlikte ilçedeki okul müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Yenice Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yapılan toplantıda eğitim-öğretim konularını istişare edildi belirtildi.

yenice-protokol-3

ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNİN PROTOKOLÜ İMZALANDI
İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baykal, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Işıl Korkmaz ve Önder Yılmaz’dan oluşan heyet, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yenice Belediyesine ait olan bir binanın özel eğitim öğrencilerinin eğitim görmeleri için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilerek Özel Eğitim Merkezi haline getirilmesi konusunda İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar tarafından protokol imzalandı. Atılan imzaların ardından Özel Eğitim Merkezi olarak kullanılacak binaya gidilerek incelemelerde bulunuldu.

yenice-protokol-2

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir