Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yenice’de E-Ticaret Eğitimi Düzenlendi

Yenice’de E-Ticaret Eğitimi Düzenlendi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Bayramiç Meslek Yüksek Okulu Pazarlama Bölümü?nde öğrenciyken kurduğu ?Alternatif Girişimcilik Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Şirketi? sahibi Alper Selvi, Yenice ilçesinde ?Online Uygulamalı E-Ticaret Temel Eğitim Semineri? düzenledi.

?Yerelden Ulusala, Ulusaldan Uluslararası Arenaya Üniversiteli Girişimciler Yetişiyor? sloganıyla hareket eden Selvi, üniversite öğrencilerinin eğitim ve öğretim gördükleri il ve ilçelerin ekonomik kalkınmasına destek olacak eğitim seminerleri organize ettiğini belirterek, ?Yörede düzenlediğim E-Ticaret eğitimi ile öğrencilere, öğrenciliğin yanında bir alternatif olarak sunduğum E-Ticaret Uzmanlığı ile faydalı olacağıma inanıyorum. Bu eğitimler sayesinde yöre halkı ürettiği tarım ürünleri başta olmak üzere halı, kilim, dokuma ve yöreye özgü ürünlerin satış ve pazarlamasını daha iyi yapabilecek” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir