Yenicespor Yeni Antrenörleri ile Anlaştı

Yenicespor Yeni Antrenörleri ile Anlaştı
05 Eylül 2010

Çanakkale 1. amatör lig takımlarından Yenicespor, yeni sezonda çalışacağı antrenörleri belirledi.

2010 ? 2011 sezonuna dinamik ve genç bir kadro ile girmeyi planlayan Yenicespor, bu sezon için üç antrenör ile sözleşme imzaladı.

Çanakkale 1.Amatör, 19 Yaş altı, 13 Yaş altı ve 14 Yaş altı liglerinde mücadele edecek olan sarı kırmızılı takım Ahmet Hacıhamzaoğlu, Orhan Güngör ve Bülent Yavuz ile bir yıllık anlaşmaya vardı. Yaklaşık olarak iki saat süren görüşmeler sonunda yönetim takımı bu üç isime emanet ettiğini açıkladı.

Toplantı sonunda açıklama yapan Kulüp Başkanı Ercan Ertan, Yenicespor’da revizyona gidildiğini belirtti ve şunları söyledi:? Bu yıl amacımız gençlerle yeni bir oluşum içerisine girerek hem 1.amatörde şampiyon olmak hem de herkesin özlemini duyduğu Yenicespor’u yaratmaktır. Bu anlamda ilk adımızı takımlarımızı teknik direktörlük konusunda kalitesini ispatlamış Ahmet Hacıhamzaoğlu ve Orhan Güngör ile başarılı bir futbolculuk geçmişi olan Akademi Mezunu genç antrenör Bülent Yavuz’a emanet ederek attık. Her iki taraf adına hayırlı olsun.” dedi.

İmzada hazır bulunan Futbol Şube Sorumlusu Recai Ertan ise önümüzdeki günlerde futbolcular ile de anlaşma sağlanacağı ve takımın ramazan bayramından sonra sahaya ineceğini ifade etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir