Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu’ndan Etkinlik

Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu’ndan Etkinlik
10 Aralık 2009

Çan?ın Karşıyaka Mahallesi?nde eğitim veren Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi tarafından ?Dünya Engelliler Günü? kapsamında etkinlik düzenlendi.

İlçe merkezindeki 23 Eylül İlköğretim Okulu Konferans Salonu?nda gerçekleştirilen programda öğlenciler tarafından hazırlanan çeşitli skeç, gösteri ve tiyatro oyunları sergilenirken; etkinliğe Çan Zihinsel Özürlüler Bakım, Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yaptırma ve Koruma Derneği (Çan Öz-Kur) Yönetim Kurulu Başkanı Melek Gökduman ile dernek yöneticileri de katılarak hem okul yönetimine, hem öğrencilere, hem de velilere destek verdi.

Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Rıza Adıgüzel ve Arif Canpolat, okul müdürleri ve daire müdürlerinin de beğeniyle izlediği etkinliğe, davetliler ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Etkinlikte model uçak kursunu başarıyla tamamlayan Zeynep Bodur Okyay Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi Müdürlüğü?nde öğrenim gören öğrencilere de sertifika verildi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir