Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Çanakkale İçinde’ Beş Yaşında!

‘Çanakkale İçinde’ Beş Yaşında!

‘Çanakkale İçinde’ yayın hayatında beş yılı geride bıraktı.

Tam beş yıl önce, 17 Haziran 2008’de, bir şehir blogu projesi olarak yayına başlayan ‘Çanakkale İçinde’, zamanla içeriğini yerel haber ve etkinlik bildirimleriyle zenginleştirerek bu tür içeriğe yoğunlaşmış olsa da asıl çıkış amacını aklından hiç çıkarmıyor! Şehirde yaşayan, şehri yaşayan herkesin katkı verdiği, içerik ürettiği, paylaşımlarıyla zenginleştirdiği kolektif bir yayının hayalini kuruyoruz. Okurlarımızın kişisel katkılarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini ve hassasiyetlerini aktarabileceği bir yayın ortamı oluşturma çabasındayız. Sözü buraya getirmişken başta gönüllü editörümüz Semra Canbulat olmak üzere Oral Kaya, Şuayip Odabaşı, Sinan Ceylan, Ragıp Duran, Bahattin Köylü, Saim Ertün ile Mimar İsmail Erten’e katkılarından dolayı ve Arkadaşım Bienal, Mavitay Çocukların Kültür Evi, Koza Gençlik Derneği, Sınırsız Alanlar, Troya Genç Çevre Derneği ile Çanakkale Bağımsız Kadın Kolektifi’ne bizimle bu eşsiz deneyimi paylaştıkları için çok teşekkürler! Okurlarımıza ve içeriğimiz ile tasarımımız hakkında olumlu/olumsuz görüş bildirerek gelişimimize katkıda bulunan, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Geçtiğimiz beş yıla dair keyifli keyifsiz anlatacak birçok anımız var fakat asıl odaklandığımız konuya değinerek bugünün beşinci yaş günümüz olduğunu bilmenizi istedik.

İyi ki doğdun ‘Çanakkale İçinde’!

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir