‘Çanakkale İçinde’ Bir Yaşında!

Onur Özer
17/06/2009

Tam bir yıl önce, 17 Haziran 2008’de, bir blog projesi olarak doğan ‘Çanakkale İçinde’ yayınına yerel haber ve etkinlik içeriği de ekleyerek bir yıldır devam ediyor.

Çanakkale merkezinin yanında tüm ilçeleri kapsayan, derneklerden, siyasi partilere, öğrenci topluluklarından haberlerimizde geçen isimlere kadar filtrelenebilir içeriği ile Çanakkale’nin tek bölgesel yayın yapan, en güncel sitesi olan ‘Çanakkale İçinde’, “Bir Kent Günlüğü” sloganıyla şehirde olan biten her şeyi güncel, taraf tutmadan, objektif olarak sunmaya devam ediyor.

Bir Yılda Neler Yaptık?

Çanakkale’nin bütün ilçelerini kapsayan tek yayın olmasının yanısıra teknolojik olarak da öne çıkan ‘Çanakkale İçinde’ mobil aygıtlardan da rahatlıkla takip edilebiliyor.

Yine tüm ilçeleri kapsayan ‘Çanakkale İnteraktif Firma Rehberi’ni hazırlıyoruz.

Yazarlarımız Çanakkale’yi “Bir Kent Günlüğü” sloganıyla yazılarına yansıtıyorlar.

Kendi çabalarımızın yanında Kent Kültür, ÇOMÜ ve Çanakkale Belediyesi ‘nden yararlanarak ‘Etkinlikler Takvimi‘ni hazırlıyoruz.

Eksiklerimizin olduğunu biliyoruz. İçeriğimizin ve tasarımımızın gelişmesine yönelik çalışmalarımız sürekli devam ediyor. Siz de gördüğünüz eksiklikleri bize bildirin.

Haberlerimize yorum yapıp, etkinlikleri değerlendirmenizi bekliyoruz. Böylelikle kaliteli ve özgün içeriği hep beraber oluşturabiliriz.

Emeği geçen, destek olan herkese teşekkürler!
İyi ki doğdun ‘Çanakkale İçinde’!

Onur Özer Son Yazıları...

Yorumlar...
 • Hektor İsmet Öktem
  24/12/2009 16:27

  Çok ustaca çizilmiş resimlerde.Boğazın poyrazını karşı ne kadar dayanacaklar diye düşünüyodum ki,bu sayfada görünce çok sevindim.Ece Ayhan'a ilginizden dolayı tanışmak isterim.

 • Onur Özer
  16/07/2009 12:04

  Ertan bey, bu yazı başlığın altında belirtildiği gibi 2008 yılında yazılmıştır. Sevgiler...

 • Ertan Govdeli
  16/07/2009 12:05

  sayın onur özer, ece ayhan bulusmaları 2009 facebook group resimlerinde var. 2008 yılındaki kutlama gunu yapıldı o çizimler.. saygılarımla,

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir